Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
ADVANTAGE BASE
Женски патики
Код на производ:
(EE7511)
adidas

ADVANTAGE BASE

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADVANTAGE BASE се патики за жени. Едноставниот и елегантен дизајн е надополнет со познатите три адидас линии, кои во овој случај имаат дискретен перфориран изглед. Подетално

adidas ADVANTAGE BASE се патики за жени.

Едноставниот и елегантен дизајн е надополнет со познатите три адидас линии, кои во овој случај имаат дискретен перфориран изглед.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, која изгледа многу елегантно.

Овие патики можете да ги носите во разни прилики, дури и во полежерен стил.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил

 • Прикажана боја: црна

 • Врзување со врвки

 • Шифра на артикл: EE7511

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADVANTAGE BASE се патики за жени.

Едноставниот и елегантен дизајн е надополнет со познатите три адидас линии, кои во овој случај имаат дискретен перфориран изглед.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, која изгледа многу елегантно.

Овие патики можете да ги носите во разни прилики, дури и во полежерен стил.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил

 • Прикажана боја: црна

 • Врзување со врвки

 • Шифра на артикл: EE7511

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""