Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
UA FORGE 96 CLRSHFT
Код на производ:
(3022281-100)
UNDER ARMOUR

UA FORGE 96 CLRSHFT

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална Цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
5.194 ДЕН
Заштеда: 2.796 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 14.5
 • 15
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
 • 11.5
 • 12
 • 12.5
 • 13
 • 13.5
 • 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11 11
10 10
9 9
8 8
7 7
6 6
13 13
7.5 7.5
6.5 6.5
5.5 5.5
13.5 13.5
12.5 12.5
11.5 11.5
10.5 10.5
9.5 9.5
8.5 8.5
15 15
14.5 14.5
14 14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11 11
10 10
9 9
8 8
7 7
6 6
13 13
7.5 7.5
6.5 6.5
5.5 5.5
13.5 13.5
12.5 12.5
11.5 11.5
10.5 10.5
9.5 9.5
8.5 8.5
15 15
14.5 14.5
14 14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""