Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
Машки патики
Код на производ:
(AV3153-101)
NIKE

THE NIKE PREMIER II SALA

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala врвните патики за фудбал. Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови. Подетално

Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala врвните патики за фудбал.

Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови.

Lunarlon пената во средниот ѓон обезбедува удобност на стапалата, а гумениот ѓон што не се лизга обезбедува стабилна поддршка.

Патиките се наменети првенствено за фудбал во затворени простории, но исто така можат да бидат и дел од вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

•Патики за фудбал

•Помал калап од стандардниот

•Горен дел: кожа, текстил

•Среден ѓон: Lunarlon пена

•Боја: бела / црна

•Шифра на артикл: AV3153-101

 

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala врвните патики за фудбал.

Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови.

Lunarlon пената во средниот ѓон обезбедува удобност на стапалата, а гумениот ѓон што не се лизга обезбедува стабилна поддршка.

Патиките се наменети првенствено за фудбал во затворени простории, но исто така можат да бидат и дел од вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

•Патики за фудбал

•Помал калап од стандардниот

•Горен дел: кожа, текстил

•Среден ѓон: Lunarlon пена

•Боја: бела / црна

•Шифра на артикл: AV3153-101

 

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU3579-006
Nike NIKE SPEEDREP се машки патики за тренинг, во кои ќе бидете подготвени и за најслож...
5.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ9356-014
Машките патики Nike Legend Essential 2 се направени за тренинг во теретана, но може да ...
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""