Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Машки патики
Код на производ:
(FX0158)
Reebok

REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38,5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
FLEXAGON FORCE 2.0 се патики за тренинг за мажи кои овозможуваат лесен комфор во модерен дизајн за кој било вид на тренинг. Горниот дел кои овозможува циркулирање на воздухот му овозможува на стапалото да не се прегрее, а лесната EVA пена со текстура обезбедува дополнителна флексибилност. Подетално

FLEXAGON FORCE 2.0 се патики за тренинг за мажи кои овозможуваат лесен комфор во модерен дизајн за кој било вид на тренинг.

Горниот дел кои овозможува циркулирање на воздухот му овозможува на стапалото да не се прегрее, а лесната EVA пена со текстура обезбедува дополнителна флексибилност.

Страничнот дел на патиката е конструиран во стилот на оригами и нуди интересен дизајн и модерна привлечност.

Спецификации:

 • Машки патики за тренинг
 • Врзување
 • Горен дел: лесна мрежа
 • Пената MemoryTech обезбедува удобност
 • Гума со високи перформанси за стабилност и издржливост
 • Текстура на гумениот ѓон кои обезбедуваат одличен зафат и флексибилност
 • Боја: црна / сива - црна
 • Шифра на артикл: FX0158
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

FLEXAGON FORCE 2.0 се патики за тренинг за мажи кои овозможуваат лесен комфор во модерен дизајн за кој било вид на тренинг.

Горниот дел кои овозможува циркулирање на воздухот му овозможува на стапалото да не се прегрее, а лесната EVA пена со текстура обезбедува дополнителна флексибилност.

Страничнот дел на патиката е конструиран во стилот на оригами и нуди интересен дизајн и модерна привлечност.

Спецификации:

 • Машки патики за тренинг
 • Врзување
 • Горен дел: лесна мрежа
 • Пената MemoryTech обезбедува удобност
 • Гума со високи перформанси за стабилност и издржливост
 • Текстура на гумениот ѓон кои обезбедуваат одличен зафат и флексибилност
 • Боја: црна / сива - црна
 • Шифра на артикл: FX0158
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX0154
Каде и да одите, овие патики овозможуваат комфор и удобност во модерно издание. Горнио...
2.618 ДЕН
Заштеда 25%
3.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU6607
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""