Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
Детски патики
Код на производ:
(FW4953)
adidas

ADVANTAGE I

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23.5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25.5
 • 8-K 26
 • 9K 26.5
 • 9-K 27
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13K 13K
 • 13-K 13-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADVANTAGE I се патики за момчиња. Овој модел на патики е инспириран од терени за тенис и кошарка и децата ќе ги обожаваат. Подетално

adidas ADVANTAGE I се патики за момчиња.

Овој модел на патики е инспириран од терени за тенис и кошарка и децата ќе ги обожаваат.

Во овие патики, вашето дете ќе има безбедност и стабилност при секое движење.

Горниот дел е изработен од синтетика.

Гумениот ѓон е отпорен и добро се прилагодува на различни површини.

Лепенката овозможува побрзо и полесно облекување.

Овие удобни патики adidas ќе бидат омилени кај децата во текот на сите секојдневни активности.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патики за момчиња

 • Горен дел: синтетика

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: сина

 • Шифра на артикл: FW4953

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
5K 21 12
5-K 22 12.5
6K 23 13
6-K 23.5 13.5
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 15
8-K 26 15.5
9K 26.5 15.7
9-K 27 16
13-K 13-K
13K 13K
12-K 12-K
12K 12K
11-K 11-K
11K 11K
10-K 10-K
10K 10K
4-K 4-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADVANTAGE I се патики за момчиња.

Овој модел на патики е инспириран од терени за тенис и кошарка и децата ќе ги обожаваат.

Во овие патики, вашето дете ќе има безбедност и стабилност при секое движење.

Горниот дел е изработен од синтетика.

Гумениот ѓон е отпорен и добро се прилагодува на различни површини.

Лепенката овозможува побрзо и полесно облекување.

Овие удобни патики adidas ќе бидат омилени кај децата во текот на сите секојдневни активности.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патики за момчиња

 • Горен дел: синтетика

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: сина

 • Шифра на артикл: FW4953

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
5K 21 12
5-K 22 12.5
6K 23 13
6-K 23.5 13.5
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 15
8-K 26 15.5
9K 26.5 15.7
9-K 27 16
13-K 13-K
13K 13K
12-K 12-K
12K 12K
11-K 11-K
11K 11K
10-K 10-K
10K 10K
4-K 4-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики B75980
1.013 ДЕН
Заштеда 40%
1.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""