Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FV8787)
adidas

DURAMO SL

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Зачувајте во листата на желби
adidas DURAMO SL се машки патики за трчање кои се погодни за кардио и секаков тренинг во теретана или во природа. Тие се многу лесни и удобни. Овие патики се вистински сојузник, без оглед на целта што ќе ја поставите на тренинг. Подетално

adidas DURAMO SL се машки патики за трчање кои се погодни за кардио и секаков тренинг во теретана или во природа.

Тие се многу лесни и удобни.

Овие патики се вистински сојузник, без оглед на целта што ќе ја поставите на тренинг.

Тие се карактеризираат со издржлива мрежа, но и модерни детали кои внесуваат елеганција во вашиот спортски стил.

Горниот дел е дизајниран да овозможи слободно движење на стапалото при странични движења и постојани промени на брзината.

Lightmotion технологијата на средниот ѓон го омекнува секој допир на стапалото со површината, обезбедувајќи совршена удобност, додека издржливиот ѓон Adiwear ви овозможува да ги носите овие патики подолго време.

Благодарение на внатрешната влошка OrthoLite®, ќе уживате во совршен комфор и врвни перформанси.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Мрежа со модерни детали
 • Обложување со текстил
 • Издржлив ѓон Adiwear
 • Lightmotion технологија на средниот ѓон
 • OrthoLite® влошка
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: FV8787
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DURAMO SL се машки патики за трчање кои се погодни за кардио и секаков тренинг во теретана или во природа.

Тие се многу лесни и удобни.

Овие патики се вистински сојузник, без оглед на целта што ќе ја поставите на тренинг.

Тие се карактеризираат со издржлива мрежа, но и модерни детали кои внесуваат елеганција во вашиот спортски стил.

Горниот дел е дизајниран да овозможи слободно движење на стапалото при странични движења и постојани промени на брзината.

Lightmotion технологијата на средниот ѓон го омекнува секој допир на стапалото со површината, обезбедувајќи совршена удобност, додека издржливиот ѓон Adiwear ви овозможува да ги носите овие патики подолго време.

Благодарение на внатрешната влошка OrthoLite®, ќе уживате во совршен комфор и врвни перформанси.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Мрежа со модерни детали
 • Обложување со текстил
 • Издржлив ѓон Adiwear
 • Lightmotion технологија на средниот ѓон
 • OrthoLite® влошка
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: FV8787
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош