Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
HARDEN STEPBACK
Патики за кошарка
Код на производ:
(FW8486)
adidas

HARDEN STEPBACK

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- *
 • 15 *
 • 6 6
 • 6- 6-
 • 7 7
 • 7- 7-
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
 • 13 13
 • 13- *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Трчајте и освојувајте го теренот во adidas HARDEN STEPBACK унисекс патиките за кошарка и секојдневно носење. Инспирирани од врвната игра на Џејмс Харден, овие патики ја пренесуваат атмосфера на кошарката. Подетално

Трчајте и освојувајте го теренот во adidas HARDEN STEPBACK унисекс патиките за кошарка и секојдневно носење.

Инспирирани од врвната игра на Џејмс Харден, овие патики ја пренесуваат атмосфера на кошарката.

Лесниот горен дел е изработен од текстилен материјал со синтетичко засилување на прстите.

Средниот ѓон со Bounce перничиња им овозможува на нозете флексибилна поддршка и удобност.

Гумениот ѓон со текстура обезбедува стабилност и прилагодување во контакт со површина.

Уникатната конструкција на патиките и логото на Харден на јазикот создаваат автентичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил
 • Зајакнување на прстите
 • Обложување со текстил
 • Bounce меѓуѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FW8486
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Трчајте и освојувајте го теренот во adidas HARDEN STEPBACK унисекс патиките за кошарка и секојдневно носење.

Инспирирани од врвната игра на Џејмс Харден, овие патики ја пренесуваат атмосфера на кошарката.

Лесниот горен дел е изработен од текстилен материјал со синтетичко засилување на прстите.

Средниот ѓон со Bounce перничиња им овозможува на нозете флексибилна поддршка и удобност.

Гумениот ѓон со текстура обезбедува стабилност и прилагодување во контакт со површина.

Уникатната конструкција на патиките и логото на Харден на јазикот создаваат автентичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил
 • Зајакнување на прстите
 • Обложување со текстил
 • Bounce меѓуѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FW8486
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""