Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Патики за возрасни
Код на производ:
(FW7558)
Reebok

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Зачувајте во листата на желби
ROYAL COMPLETE CLN2 се ретро патики инспирирани од едноставниот стил на тенисот. Овие класични патики имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што нуди минималистички дизајн и многу различни можности за комбинирање. Подетално

ROYAL COMPLETE CLN2 се ретро патики инспирирани од едноставниот стил на тенисот.

Овие класични патики имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што нуди минималистички дизајн и многу различни можности за комбинирање.

Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел.

Влошката е изработена од пена ЕVA и влијае да се чувствувате пријатно и лесно за време на носењето.

Рамката на средниот дел на ѓонот и текстурата се изработени од квалитетна гума, што овозможува поголема издржливост.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички горен дел

 • Влошка со пена ЕVA

 • Гумен ѓон за поголема издржливост

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FW7558

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

ROYAL COMPLETE CLN2 се ретро патики инспирирани од едноставниот стил на тенисот.

Овие класични патики имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што нуди минималистички дизајн и многу различни можности за комбинирање.

Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел.

Влошката е изработена од пена ЕVA и влијае да се чувствувате пријатно и лесно за време на носењето.

Рамката на средниот дел на ѓонот и текстурата се изработени од квалитетна гума, што овозможува поголема издржливост.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички горен дел

 • Влошка со пена ЕVA

 • Гумен ѓон за поголема издржливост

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FW7558

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7559
Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.Логото на Reebok во ко...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF7789
ROYAL CLASSIC JOGGER 3 патиките се инспирирани од 80тите години. Тие имаат чист, спортс...
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Помош