Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(CV3287-180)
NIKE

JR SUPERFLY 7 CLUB CR7 TF

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.993 ДЕН
Заштеда: 997 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JR. Mercurial Superfly 7 Club CR7 Safary TF се детски фудбалски патики од линијата Mercurial. Овие патики се чекор понапред во иновациите и носат уште подобар квалитет. Подетално

NIKE JR. Mercurial Superfly 7 Club CR7 Safary TF се детски фудбалски патики од линијата Mercurial.

Овие патики се чекор понапред во иновациите и носат уште подобар квалитет.

Направени се во легендарната боја што ја носеше Кристијано Роналдо.

Целта е уште подобро прилагодување на терени со вештачка трева.

Dynamic Fit технологијата носи врвен комфор и безбедност.

Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и својата креативност со полна брзина.

Овие фудбалски патики се создадени за нови, млади шампиони со цел да ги покажат своите фудбалски вештини.

Атрактивен дизајн, совршен комфор и перформанси се основните карактеристики на овие детски фудбалски патики.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетички материјали

 • Наменети за игра на терени со вештачка трева

 • Прикажана боја: бела / портокалова

 • Шифра на артикл: CV3287-180

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE JR. Mercurial Superfly 7 Club CR7 Safary TF се детски фудбалски патики од линијата Mercurial.

Овие патики се чекор понапред во иновациите и носат уште подобар квалитет.

Направени се во легендарната боја што ја носеше Кристијано Роналдо.

Целта е уште подобро прилагодување на терени со вештачка трева.

Dynamic Fit технологијата носи врвен комфор и безбедност.

Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и својата креативност со полна брзина.

Овие фудбалски патики се создадени за нови, млади шампиони со цел да ги покажат своите фудбалски вештини.

Атрактивен дизајн, совршен комфор и перформанси се основните карактеристики на овие детски фудбалски патики.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетички материјали

 • Наменети за игра на терени со вештачка трева

 • Прикажана боја: бела / портокалова

 • Шифра на артикл: CV3287-180

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AT5882-060
Nike Jr. Tiempo Legend 8 Academy IC се унисекс патики за деца кои ќе им овозможат да го...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 831953-801
1.445 ДЕН
Заштеда 50%
2.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 897735-008
1.295 ДЕН
Заштеда 50%
2.590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""