Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
FORTARUN SPIDERMAN EL K
Детски патики
Код на производ:
(FV4188)
adidas

FORTARUN SPIDERMAN EL K

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.162 ДЕН
Заштеда: 926 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики adidas FortaRun Spiderman EL K имаат среден ѓон изработен од специјална технологија Cloudfoam што го ослободува притисокот на секој чекор. Подетално

Детските патики adidas FortaRun Spiderman EL K имаат среден ѓон изработен од специјална технологија Cloudfoam што го ослободува притисокот на секој чекор.

Овие патики овозможуваат движења слични на суперхерој, додека графиката на Marvel Spider-Man дава мотивација. Чувството на стабилност и цврстина во стапалата се постигнува благодарение на еластичните врвки и прилагодливиот горен ремен.

 

Спецификации:

 • Боја: сина

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • Гумен ѓон

 • За деца

 • Шифра на артикл: FV4188

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики adidas FortaRun Spiderman EL K имаат среден ѓон изработен од специјална технологија Cloudfoam што го ослободува притисокот на секој чекор.

Овие патики овозможуваат движења слични на суперхерој, додека графиката на Marvel Spider-Man дава мотивација. Чувството на стабилност и цврстина во стапалата се постигнува благодарение на еластичните врвки и прилагодливиот горен ремен.

 

Спецификации:

 • Боја: сина

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • Гумен ѓон

 • За деца

 • Шифра на артикл: FV4188

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB1932
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF1092
Овие патики за трчање имаат издржлива гумена подлога и се пријатни за носење во текот н...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG2544
adidas RUNFALCON K се детски патики, кои се инспирирани од моделите за трчање од 90-тит...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""