Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
REEBOK ROYAL CL JOGGER 3
Патики
Код на производ:
(EF7790)
Reebok

REEBOK ROYAL CL JOGGER 3

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална Цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се унисекс патики од линијата Reebok Royal. Класичниот дизајн носи јасни линии и интересен изглед. Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил. Подетално

Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се унисекс патики од линијата Reebok Royal.

Класичниот дизајн носи јасни линии и интересен изглед.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Овие патики ви даваат пријатно чувство во текот на целиот ден.

Пената EVA во средниот ѓон го апсорбира ударот и обезбедува лесна, амортизирана поддршка при секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка додава удобност и стабилност на вашите нозе.

Динамичките споеви и легендарното лого на Reebok додаваат автентичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • EVA пена во средниот ѓон
 • Издржлив ѓон од гума
 • Боја: бела / сина
 • Шифра на артикл: EF7790
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се унисекс патики од линијата Reebok Royal.

Класичниот дизајн носи јасни линии и интересен изглед.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Овие патики ви даваат пријатно чувство во текот на целиот ден.

Пената EVA во средниот ѓон го апсорбира ударот и обезбедува лесна, амортизирана поддршка при секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка додава удобност и стабилност на вашите нозе.

Динамичките споеви и легендарното лого на Reebok додаваат автентичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • EVA пена во средниот ѓон
 • Издржлив ѓон од гума
 • Боја: бела / сина
 • Шифра на артикл: EF7790
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7559
Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.Логото на Reebok во ко...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""