Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
TRAYCE
Код на производ:
(LTHF171290-04)
LOTTO

TRAYCE

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
395 ДЕН
Заштеда: 395 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
40 40
39 39
38 38
37 37
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
40 40
39 39
38 38
37 37
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""