Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
Женски патики
Код на производ:
(F36485)
adidas

GRAND COURT

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT се патики за секој ден кои имаат секогаш актуелен спортски изглед. Подетално

adidas GRAND COURT се патики за секој ден кои имаат секогаш актуелен спортски изглед.

Тие пронајдоа инспирација за дизајнот во спортскиот стил на 70-тите и го доведоа класичниот стил на никогаш не заборавените спортски икони во денешната мода.

Тие внесуваат тенисерска едноставност и елеганција на уличната мода.

Горниот дел е изработен од луксузна кожа, многу е издржлив и лесен за одржување.

Влошката Cloudfoam нуди совршена мекост и удобност на вашите стапала.

Идеални се за секојдневно носење и лесно се вклопуваат во секоја комбинација на облекување.

Спецификации:

 • Кожен горен дел

 • Врзување

 • Мека подлога Cloudfoam за совршена удобност

 • Гумен ѓон кој добро се прилагодува на разни подлоги

 • Боја: бела - ftwr white/platin met./ftwr white

 • Шифра на артикл: F36485

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas GRAND COURT се патики за секој ден кои имаат секогаш актуелен спортски изглед.

Тие пронајдоа инспирација за дизајнот во спортскиот стил на 70-тите и го доведоа класичниот стил на никогаш не заборавените спортски икони во денешната мода.

Тие внесуваат тенисерска едноставност и елеганција на уличната мода.

Горниот дел е изработен од луксузна кожа, многу е издржлив и лесен за одржување.

Влошката Cloudfoam нуди совршена мекост и удобност на вашите стапала.

Идеални се за секојдневно носење и лесно се вклопуваат во секоја комбинација на облекување.

Спецификации:

 • Кожен горен дел

 • Врзување

 • Мека подлога Cloudfoam за совршена удобност

 • Гумен ѓон кој добро се прилагодува на разни подлоги

 • Боја: бела - ftwr white/platin met./ftwr white

 • Шифра на артикл: F36485

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV9716
Препознатливиот и автентичен стил на женските патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се на...
4.470 ДЕН
Заштеда 20%
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV9717
Препознатливиот и автентичен стил на женските патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се на...
4.470 ДЕН
Заштеда 20%
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF6886
Почувствувајте контрола на нерамен терен со женските патики за трчање TERREX AGRAVIC TR...
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Помош