Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SUNRAY PROTECT 2 (PS)
Код на производ:
(943828-001)
NIKE

NIKE SUNRAY PROTECT 2 (PS)

Претходна цена
2.390,00 ДЕН
Моментална Цена
2.390,00 ДЕН
Моментална Цена
2.390,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 11C 28
  • 12C 29,5
  • 13C 31
  • 1Y 32
  • 2Y 33,5
  • 3Y 35
  • 4Y 36
  • 5Y 37.5
  • 6Y 38.5
  • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Лето 2018
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24.1
7Y 7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Лето 2018
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24.1
7Y 7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 943828-600
1.195,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 943828-500
1.195,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""