Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
KAWA SLIDE SE PICNIC BGP
Детски папучи
Код на производ:
(CJ4123-001)
NIKE

KAWA SLIDE SE PICNIC BGP

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33.5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kawa SE Picnic се детски спортски папучи. Тие се многу удобни и лесни. Подетално

Nike Kawa SE Picnic се детски спортски папучи.

Тие се многу удобни и лесни.

Класичниот дизајн носи добро позната удобност и спортски, опуштен стил за топлите денови.

Едноделниот ремен е изработен од синтетичка кожа и е обложен со мек материјал.

Foam Feel технологијата додава мека пена во ѓонот, што овозможува исклучителна удобност.

Овие папучи се вистинскиот избор за вашето дете кога ќе дојдат топлите денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: синтетичка кожа, полиестер, пластика, гума

 • Прикажана боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CJ4123-001

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33.5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Kawa SE Picnic се детски спортски папучи.

Тие се многу удобни и лесни.

Класичниот дизајн носи добро позната удобност и спортски, опуштен стил за топлите денови.

Едноделниот ремен е изработен од синтетичка кожа и е обложен со мек материјал.

Foam Feel технологијата додава мека пена во ѓонот, што овозможува исклучителна удобност.

Овие папучи се вистинскиот избор за вашето дете кога ќе дојдат топлите денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: синтетичка кожа, полиестер, пластика, гума

 • Прикажана боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CJ4123-001

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33.5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи BQ6831-601
904 ДЕН
Заштеда 35%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи 819352-501
Nike Kawa Slide BGP се детски папучи дизајнирани за момчиња тинејџери. Направени се за...
1.418 ДЕН
Заштеда 25%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 819353-001
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""