Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
ADILETTE SANDAL K
Код на производ:
(G26879)
ADIDAS

ADILETTE SANDAL K

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.182 ДЕН
Заштеда: 506 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K *
 • 2K *
 • 3K *
 • 4K *
 • 5K *
 • 6K *
 • 7K *
 • 8K *
 • 9K *
 • 10K *
 • 11K *
 • 12K *
 • 13K *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Намена Пливање
Бренд ADIDAS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Намена Пливање
Бренд ADIDAS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.182 ДЕН
Заштеда 30%
1.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""