Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1
WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1
WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1
WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1
WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1
WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1
Женски патики
Код на производ:
(CD5440-200)
NIKE

WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1

Претходна цена
6.690 ДЕН
Моментална Цена
6.690 ДЕН
Цена со попуст
4.683 ДЕН
Заштеда: 2.007 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike WMNS NIKE AIR MOTION 2 се удобни и лесни патики за жени. Современиот дизајн дава атрактивен спортски стил. Подетално

Nike WMNS NIKE AIR MOTION 2 се удобни и лесни патики за жени.

Современиот дизајн дава атрактивен спортски стил.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил.

Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Големата Air Max единица ви дава удобност и го олеснува секој чекор.

TPU облогата на петицата е инспирирана од моделот Air Max 270.

Овие патики се одличен избор за сите кои играат тенис.

Можете, исто така, да ги носите секој ден.

Нивниот впечатлив изглед сигурно ќе ви привлече внимание.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Прикажана боја: бела, розова, сина, црна
 • Шифра на артикл: CD5440-200
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike WMNS NIKE AIR MOTION 2 се удобни и лесни патики за жени.

Современиот дизајн дава атрактивен спортски стил.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил.

Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Големата Air Max единица ви дава удобност и го олеснува секој чекор.

TPU облогата на петицата е инспирирана од моделот Air Max 270.

Овие патики се одличен избор за сите кои играат тенис.

Можете, исто така, да ги носите секој ден.

Нивниот впечатлив изглед сигурно ќе ви привлече внимание.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Прикажана боја: бела, розова, сина, црна
 • Шифра на артикл: CD5440-200
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CK2948-104
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3413-500
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CU3584-004
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош