Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
KAWA SLIDE BGP
Детски папучи
Код на производ:
(819352-501)
NIKE

KAWA SLIDE BGP

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.418 ДЕН
Заштеда: 472 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 10C
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33.5
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kawa Slide BGP се детски папучи дизајнирани за момчиња тинејџери. Направени се за да ја следат анатомската форма на вашите стапала и лесно да се прилагодуваат на секој ваш чекор. Подетално

Nike Kawa Slide BGP се детски папучи дизајнирани за момчиња тинејџери.

Направени се за да ја следат анатомската форма на вашите стапала и лесно да се прилагодуваат на секој ваш чекор.

Ѓонот е изработен од мека пена што овозможува целосна удобност.

Спецификации:

 • Детски папучи

 • Наменети за момчиња од 8 до 14 години

 • Папучите ја следат анатомијата на стапалото

 • Ѓон со пена

 • Боја: виолетова

 • Шифра на артикл: 819352-501

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33.5 21
3Y 35 22
10C 10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Kawa Slide BGP се детски папучи дизајнирани за момчиња тинејџери.

Направени се за да ја следат анатомската форма на вашите стапала и лесно да се прилагодуваат на секој ваш чекор.

Ѓонот е изработен од мека пена што овозможува целосна удобност.

Спецификации:

 • Детски папучи

 • Наменети за момчиња од 8 до 14 години

 • Папучите ја следат анатомијата на стапалото

 • Ѓон со пена

 • Боја: виолетова

 • Шифра на артикл: 819352-501

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33.5 21
3Y 35 22
10C 10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи BQ6831-601
904 ДЕН
Заштеда 35%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CJ4123-001
Nike Kawa SE Picnic се детски спортски папучи. Тие се многу удобни и лесни.
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 819353-001
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""