Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

STEFAN JANOSKI MAX
Код на производ:
(631303-099)
NIKE

STEFAN JANOSKI MAX

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална Цена
8.490 ДЕН
Цена со попуст
4.670 ДЕН
Заштеда: 3.820 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4,5 4,5
 • 4 4
 • 5 5
 • 5,5 5,5
 • 6 38,5 24
 • 6,5 39
 • 7 40
 • 7,5 40.5
 • 8 41
 • 8,5 42
 • 9 42.5
 • 9,5 43
 • 10 44
 • 10,5 44.5
 • 11 45
 • 11,5 45.5
 • 12 46
 • 13 47.5
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4,5
4
5
5,5
6 38,5 24
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
13
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4,5
4
5
5,5
6 38,5 24
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
13
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 685299-010
4.890 ДЕН
Заштеда 45%
8.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""