Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
ZIZZY
Код на производ:
(ELF202F501-10)
ELLESSE

ZIZZY

 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELF202F504-10
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELF202F505-08
436 ДЕН
Заштеда 60%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 613568
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош