Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
COURT BOROUGH MID 2 EP PSV
Код на производ:
(CQ4577-001)
NIKE

COURT BOROUGH MID 2 EP PSV

Претходна цена
2.990,00 ДЕН
Моментална Цена
2.990,00 ДЕН
Цена со попуст
2.093,00 ДЕН
Заштеда: 897,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 10C
 • 10\.C *
 • 11C 11C
 • 11\.C *
 • 12C 12C
 • 12\.C *
 • 13C 13C
 • 13\.C *
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Сезона Зима 2019
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12C 12C
11C 11C
10C 10C
3Y 3Y
2Y 2Y
6Y 6Y
5Y 5Y
1Y 1Y
13C 13C
4Y 4Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Сезона Зима 2019
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12C 12C
11C 11C
10C 10C
3Y 3Y
2Y 2Y
6Y 6Y
5Y 5Y
1Y 1Y
13C 13C
4Y 4Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""