Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
DUCK G TD
Код на производ:
(S32086-KK001)
CHAMPION

DUCK G TD

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.014 ДЕН
Заштеда: 676 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 *
 • 24,5 *
 • 20 *
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 *
 • 29 29
 • 30 30
 • 22,5 *
 • 23,5 *
 • 27,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
23 23
24 24
25 25
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
23 23
24 24
25 25
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32077-KK001
1.040 ДЕН
Заштеда 45%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32087-ES010
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31659-3334
969 ДЕН
Заштеда 35%
1.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""