Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OTA
OTA
OTA
OTA
OTA
OTA
OTA
OTA
Код на производ:
(S11160-PS013)
CHAMPION

OTA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 33 *
 • 34 *
 • 35 35 22
 • 36 36 22.5
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 25
 • 40 40 25.5
 • 41 41 26.5
 • 42 42 27
 • 43 43 28
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
 • 47 47
 • 48 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
33
34
35 35 22
36 36 22.5
37 37 23.5
38 38 24
39 39 25
40 40 25.5
41 41 26.5
42 42 27
43 43 28
44 44
45 45
46 46
47 47
48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
33
34
35 35 22
36 36 22.5
37 37 23.5
38 38 24
39 39 25
40 40 25.5
41 41 26.5
42 42 27
43 43 28
44 44
45 45
46 46
47 47
48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF211F403-10
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF211F403-01
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF211F405-03
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Помош