Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT
Код на производ:
(302090N-HPBL)
SKECHERS

HEART LIGHTS SANDAL-SAVVY CAT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 *
 • 24.5 *
 • 20 *
 • 21 *
 • 21.5 *
 • 22 *
 • 22.5 *
 • 23 *
 • 23.5 *
 • 24 *
 • 25 *
 • 25.5 *
 • 26 *
 • 26.5 *
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
27.5 27.5
28 28

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
27.5 27.5
28 28

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 302090L-HPBL
1.992,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""