Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
Детски патики
Код на производ:
(CJ2066-002)
NIKE

NIKE NIKE DOWNSHIFTER 10 GS

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Зачувајте во листата на желби
Детските патикиз а трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за удобност и стил. Горниот дел со мрежа помага да се одржат стапалата суви и ладни, додека пената во средниот ѓон обезбедува поддршка и удобност. Подетално

Детските патикиз а трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за удобност и стил.

Горниот дел со мрежа помага да се одржат стапалата суви и ладни, додека пената во средниот ѓон обезбедува поддршка и удобност.

Полнењето со пена ја покрива областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон се прилагодува на различни површини.

Овие детски патики се идеален избор за малите на кои им е потребна стабилна и пријатна поддршка.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Горен дел: мрежа
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / розова
 • Шифра на артикл: CJ2066-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патикиз а трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за удобност и стил.

Горниот дел со мрежа помага да се одржат стапалата суви и ладни, додека пената во средниот ѓон обезбедува поддршка и удобност.

Полнењето со пена ја покрива областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон се прилагодува на различни површини.

Овие детски патики се идеален избор за малите на кои им е потребна стабилна и пријатна поддршка.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Горен дел: мрежа
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / розова
 • Шифра на артикл: CJ2066-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики BQ5671-504
Трчајте и играјте со детските патики Nike Revolution 5. Лесниот горен дел со мрежа се о...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD4353-100
Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max. Тие се многу удобни и издржлив...
4.632 ДЕН
Заштеда 20%
5.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ2066-601
Детските патики за трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за пого...
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош