Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC
Код на производ:
(CK2032-401)
NIKE

VAPOR 13 ELITE MDS SG-PRO AC

Претходна цена
18.590 ДЕН
Моментална Цена
18.590 ДЕН
Цена со попуст
13.943 ДЕН
Заштеда: 4.647 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 15
 • 5
 • 5.5
 • 6
 • 6,5
 • 7
 • 7,5
 • 8
 • 8,5
 • 9
 • 9,5
 • 10
 • 10,5
 • 11
 • 11,5
 • 12
 • 12,5
 • 13
 • 13,5
 • 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 5
11 11
5.5 5.5
6 6
7 7
9 9
8 8
13 13
12 12
10 10
7,5 7,5
6,5 6,5
11,5 11,5
10,5 10,5
9,5 9,5
8,5 8,5
14 14
15 15
13,5 13,5
12,5 12,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 5
11 11
5.5 5.5
6 6
7 7
9 9
8 8
13 13
12 12
10 10
7,5 7,5
6,5 6,5
11,5 11,5
10,5 10,5
9,5 9,5
8,5 8,5
14 14
15 15
13,5 13,5
12,5 12,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5435-401
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ1306-401
4.268 ДЕН
Заштеда 25%
5.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""