Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
E-II SANDAL- BEACH GLOWER
Код на производ:
(90558L-BBLM)
SKECHERS

E-II SANDAL- BEACH GLOWER

Претходна цена
2.490,00 ДЕН
Моментална Цена
2.490,00 ДЕН
Цена со попуст
1.992,00 ДЕН
Заштеда: 498,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 *
 • 28 28
 • 28,5 *
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 *
 • 31 31
 • 31,5 *
 • 32 32
 • 32,5 *
 • 33 33
 • 33,5 *
 • 34 34
 • 34,5 *
 • 35 35
 • 35,5 *
 • 36 *
 • 36,5 *
 • 37 *
 • 37,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""