Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
ADILETTE AQUA
Женски папучи
Код на производ:
(G28714)
adidas

ADILETTE AQUA

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
832 ДЕН
Заштеда: 356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските adidas Папучи ADILETTE AQUA се дизајнирани да потсетуваат на модата од 70тите години. Мекиот ѓон EVA ви нуди удобност во текот на денот, а горниот дел од папучата е прицврстен со лепенка за да можете сами да ја прилагодите соодветната големина. Подетално

Женските adidas Папучи ADILETTE AQUA се дизајнирани да потсетуваат на модата од 70тите години. Мекиот ѓон EVA ви нуди удобност во текот на денот, а горниот дел од папучата е прицврстен со лепенка за да можете сами да ја прилагодите соодветната големина.

Совршени се за под туш затоа што брзо се сушат.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички ѓон
 • Брзо се сушат
 • Боја: светло розова, бела
 • Шифра на артикл: G28714
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските adidas Папучи ADILETTE AQUA се дизајнирани да потсетуваат на модата од 70тите години. Мекиот ѓон EVA ви нуди удобност во текот на денот, а горниот дел од папучата е прицврстен со лепенка за да можете сами да ја прилагодите соодветната големина.

Совршени се за под туш затоа што брзо се сушат.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички ѓон
 • Брзо се сушат
 • Боја: светло розова, бела
 • Шифра на артикл: G28714
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CG3427
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""