Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
RIDER UNIVERSAL KIDS
Код на производ:
(82670-20122)
RIDER

RIDER UNIVERSAL KIDS

Претходна цена
1.190,00 ДЕН
Моментална Цена
1.189,99 ДЕН
Моментална Цена
1.190,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27 27
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 36 36
  • 2526 25-26
  • 2829 28-29
  • 3435 34-35
  • 3738 37-38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Лето 2019
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2526 25-26
27 27
2829 28-29
30 30
31 31
32 32
33 33
3435 34-35
36 36
3738 37-38

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Лето 2019
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2526 25-26
27 27
2829 28-29
30 30
31 31
32 32
33 33
3435 34-35
36 36
3738 37-38

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 82563-20106
474,00 ДЕН
Заштеда 40%
790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""