Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
Папучи
Код на производ:
(EE6818)
adidas

ADILETTE COMFORT

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE COMFORT се женски папучи во кои ќе ги одморите уморните стапала. Лесните папучи имаат подлога за стапалата Cloudfoam Plus што го прави секој чекор удобен. Подетално

adidas ADILETTE COMFORT се женски папучи во кои ќе ги одморите уморните стапала.

Лесните папучи имаат подлога за стапалата Cloudfoam Plus што го прави секој чекор удобен.

Горниот дел е дизајниран со карактеристичното лого на adidas.

Лесниот ѓон EVA обезбедува совршен комфор во текот на денот.

Спецификации:

 • Папучи за жени
 • Горен синтетички дел со три линии
 • Подлога за стапала Cloudfoam Plus
 • Лесен EVA ѓон за удобност
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: EE6818
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADILETTE COMFORT се женски папучи во кои ќе ги одморите уморните стапала.

Лесните папучи имаат подлога за стапалата Cloudfoam Plus што го прави секој чекор удобен.

Горниот дел е дизајниран со карактеристичното лого на adidas.

Лесниот ѓон EVA обезбедува совршен комфор во текот на денот.

Спецификации:

 • Папучи за жени
 • Горен синтетички дел со три линии
 • Подлога за стапала Cloudfoam Plus
 • Лесен EVA ѓон за удобност
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: EE6818
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи EG1885
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи EG1886
adidas ADILETTE SHOWER се женски папучи кои се идеални за базен, плажа или теретана. П...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи F97200
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""