Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
Детски папучи
Код на производ:
(EF1752)
adidas

ADILETTE AQUA K

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
891 ДЕН
Заштеда: 297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K *
 • 2K *
 • 3K 19
 • 4K 20
 • 5K 21
 • 6K 23
 • 7K 24
 • 8K 25.5
 • 9K 26.5
 • 10K 28
 • 11K 29
 • 12K 30.5
 • 13K 31.5
 • 1 33
 • 2 34
 • 3 35.5
 • 4 36.5
 • 5 38
 • 6 39.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE AQUA K се унисекс детски папучи за на базен, плажа и други бањи. Може да се истуширате со нив после пливање или тренинг бидејќи се отпорни на вода, брзо се сушат и не се лизгаат. Подетално

adidas ADILETTE AQUA K се унисекс детски папучи за на базен, плажа и други бањи.

Може да се истуширате со нив после пливање или тренинг бидејќи се отпорни на вода, брзо се сушат и не се лизгаат.

Тие имаат многу едноставен дизајн, а предниот дел што оди преку стапалото е обележана со препознатливите линии на adidas кои го ставаат спортскиот начин на живот во преден план.

Мекото перниче под нозете ја подобрува удобноста и создава совршено чувство на комфор при секој чекор.

Спецификации:

 • Детски унисекс папучи
 • EVA пена
 • Cloudfoam удобна подлога под нозете
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: EF1752
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3K 19 11
4K 20 11.5
5K 21 12
6K 23 13
7K 24 14
8K 25.5 14.7
9K 26.5 15.7
10K 28 16.5
11K 29 17.5
12K 30.5 18.3
13K 31.5 19
1 33 20
2 34 20.7
3 35.5 21.5
4 36.5 22.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADILETTE AQUA K се унисекс детски папучи за на базен, плажа и други бањи.

Може да се истуширате со нив после пливање или тренинг бидејќи се отпорни на вода, брзо се сушат и не се лизгаат.

Тие имаат многу едноставен дизајн, а предниот дел што оди преку стапалото е обележана со препознатливите линии на adidas кои го ставаат спортскиот начин на живот во преден план.

Мекото перниче под нозете ја подобрува удобноста и создава совршено чувство на комфор при секој чекор.

Спецификации:

 • Детски унисекс папучи
 • EVA пена
 • Cloudfoam удобна подлога под нозете
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: EF1752
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3K 19 11
4K 20 11.5
5K 21 12
6K 23 13
7K 24 14
8K 25.5 14.7
9K 26.5 15.7
10K 28 16.5
11K 29 17.5
12K 30.5 18.3
13K 31.5 19
1 33 20
2 34 20.7
3 35.5 21.5
4 36.5 22.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""