Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
CHAMPION DUCK G PS
Детски патики
Код на производ:
(S32077-KK001)
CHAMPION

CHAMPION DUCK G PS

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 21
 • 22 22 11.5
 • 23 23 12
 • 24 24 13
 • 25 25 13.5
 • 26 26 14.5
 • 27 27 15.5
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 33,5 *
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22 11.5
23 23 12
24 24 13
25 25 13.5
26 26 14.5
27 27 15.5
28 28 16
29 29 17
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
33,5
34 34 21.5
35 35 22.5
36 36 23
37 37 23.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22 11.5
23 23 12
24 24 13
25 25 13.5
26 26 14.5
27 27 15.5
28 28 16
29 29 17
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
33,5
34 34 21.5
35 35 22.5
36 36 23
37 37 23.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32348-PS013
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32253-PS013
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32255-WW001
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош