Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
BALANCE IC
Код на производ:
(UMSW193102-02)
UMBRO

BALANCE IC

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.480 ДЕН
Заштеда: 1.210 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 46.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
42.5 42.5
41.5 41.5
40.5 40.5
46.5 46.5
45.5 45.5
44.5 44.5
43.5 43.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
42.5 42.5
41.5 41.5
40.5 40.5
46.5 46.5
45.5 45.5
44.5 44.5
43.5 43.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMSW193115-10
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMSW193145-02
1.424 ДЕН
Заштеда 35%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMSW193115-02
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""