Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA FASHION SAND. VII FEM
Код на производ:
(82682-20766)
IPANEMA

IPANEMA FASHION SAND. VII FEM

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
774 ДЕН
Заштеда: 416 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 3536 35-36
  • 4142 41-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3536 35-36
37 37
38 38
39 39
40 40
4142 41-42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3536 35-36
37 37
38 38
39 39
40 40
4142 41-42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 82682-20197
774 ДЕН
Заштеда 35%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82626-20766
969 ДЕН
Заштеда 35%
1.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""