Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
REEBOK ROYAL CL JOG
Код на производ:
(CN0992)
REEBOK

REEBOK ROYAL CL JOG

Претходна цена
1.790,00 ДЕН
Моментална Цена
1.790,00 ДЕН
Моментална Цена
1.790,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16
 • 1.5 1.5
 • 2 17
 • 2.5 18
 • 3 18.5
 • 3.5 19
 • 4 19.5
 • 4.5 20
 • 5 21
 • 5.5 21.5
 • 6 22
 • 6.5 22.5
 • 7 23.5
 • 7.5 24
 • 8 25
 • 8.5 25.5
 • 9 26
 • 9.5 26
 • 10 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Сезона Пролет 2018
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
6 22 12
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26 15,5
10 27 16
1 16 7
2.5 18 8
3.5 19 9.5
5.5 21.5 11.5
6.5 22.5 12.5
1.5 1.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Сезона Пролет 2018
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
6 22 12
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26 15,5
10 27 16
1 16 7
2.5 18 8
3.5 19 9.5
5.5 21.5 11.5
6.5 22.5 12.5
1.5 1.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1342
1.164,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""