Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
Код на производ:
(880555-413)
NIKE

NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14,5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 6 38.5 24
 • 6,5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7,5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8,5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9,5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10,5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11,5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12,5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13,5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Бренд NIKE
Големина ЕУ големина Големина во cm
14,5 49 32.5
15 49.5 33
6 38.5 24
6,5 39 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Бренд NIKE
Големина ЕУ големина Големина во cm
14,5 49 32.5
15 49.5 33
6 38.5 24
6,5 39 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош