Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
Код на производ:
(BQ6831-001)
NIKE

NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
904 ДЕН
Заштеда: 486 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 11C 28
  • 12C 29,5
  • 13C 31
  • 1Y 32
  • 2Y 33,5
  • 3Y 35
  • 4Y 36
  • 5Y 37,5
  • 6Y 38,5
  • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи BQ6831-402
Nike Kawa Shower се детски папучи со класичен дизајн кои се одлични за сите активности ...
1.043 ДЕН
Заштеда 25%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи 819352-602
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи 819352-001
1.418 ДЕН
Заштеда 25%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""