Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT
Код на производ:
(613551)
ELLESSE

ELINA TEXT AF DK BLU/RED/WHT

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 36
 • 3.5 3.5
 • 4 37
 • 4.5 4.5
 • 5 38
 • 5.5 39
 • 6 39.5
 • 6.5 6.5
 • 7 40.5
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 37
5 38
5.5 39
6 39.5
7 40.5
3 36
9 9
8 8
4.5 4.5
3.5 3.5
10 10
9.5 9.5
8.5 8.5
7.5 7.5
6.5 6.5
13 13
12 12
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 37
5 38
5.5 39
6 39.5
7 40.5
3 36
9 9
8 8
4.5 4.5
3.5 3.5
10 10
9.5 9.5
8.5 8.5
7.5 7.5
6.5 6.5
13 13
12 12
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""