Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
RAPIDARUN EL K
Код на производ:
(EF9261)
ADIDAS

RAPIDARUN EL K

Претходна цена
3.088,00 ДЕН
Моментална Цена
3.088,00 ДЕН
Цена со попуст
2.470,00 ДЕН
Заштеда: 618,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27390
2.230,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.788,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0101
1.990,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.487,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0145
2.230,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.788,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""