Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
Машки копачки
Код на производ:
(AT7968-606)
NIKE

VAPOR 13 CLUB FG/MG

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 38
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Зачувајте во листата на желби
Nike VAPOR 13 CLUB FG/MG се фудбалски копачки кои придонесуваат за подобра игра и поголема брзина. Мекиот и лесен синтетички материјал го покрива стапалото, додека микро текстурата на горниот дел обезбедува прецизна контрола при контакт со топката. Подетално

Nike VAPOR 13 CLUB FG/MG се фудбалски копачки кои придонесуваат за подобра игра и поголема брзина.

Мекиот и лесен синтетички материјал го покрива стапалото, додека микро текстурата на горниот дел обезбедува прецизна контрола при контакт со топката.

Флексибилниот и издржлив ѓон е дизајниран да обезбеди оптимално прилагодување на терени со природна и вештачка трева.

Спецификации:

 • Машки фудбалски копачки за возрасни
 • Цел: фудбал на природна и вештачка трева
 • Горен дел: синтетички материјали
 • Боја: Црвена / Црна
 • Код на производ: AT7968-606
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike VAPOR 13 CLUB FG/MG се фудбалски копачки кои придонесуваат за подобра игра и поголема брзина.

Мекиот и лесен синтетички материјал го покрива стапалото, додека микро текстурата на горниот дел обезбедува прецизна контрола при контакт со топката.

Флексибилниот и издржлив ѓон е дизајниран да обезбеди оптимално прилагодување на терени со природна и вештачка трева.

Спецификации:

 • Машки фудбалски копачки за возрасни
 • Цел: фудбал на природна и вештачка трева
 • Горен дел: синтетички материјали
 • Боја: Црвена / Црна
 • Код на производ: AT7968-606
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош