Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
JR SUPERFLY 7 CLUB TF
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(AT8156-606)
NIKE

JR SUPERFLY 7 CLUB TF

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
1.993 ДЕН
Заштеда: 1.697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 27 16
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JR SUPERFLY 7 CLUB TF се детски патики за фудбал . Second-Skin Fit технологијата нуди супериорна удобност. Подетално

Nike JR SUPERFLY 7 CLUB TF се детски патики за фудбал .

Second-Skin Fit технологијата нуди супериорна удобност.

Горниот дел е направен од синтетички материјали.

Nike Sport Resarch Lab го анализираше движењето на играчите во своето истражување и врз основа на тие податоци е дизајниран гумен ѓон, кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење во текот на играта.

Dynamic-Fit технологијата го штити глуждот и го држи стапалото.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетички материјали
 • Наменети за фудбал на терени на отворено и во сали
 • Прикажана боја: розова, црна
 • Код на производ: AT8156-606
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10C 27 16
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JR SUPERFLY 7 CLUB TF се детски патики за фудбал .

Second-Skin Fit технологијата нуди супериорна удобност.

Горниот дел е направен од синтетички материјали.

Nike Sport Resarch Lab го анализираше движењето на играчите во своето истражување и врз основа на тие податоци е дизајниран гумен ѓон, кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење во текот на играта.

Dynamic-Fit технологијата го штити глуждот и го држи стапалото.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетички материјали
 • Наменети за фудбал на терени на отворено и во сали
 • Прикажана боја: розова, црна
 • Код на производ: AT8156-606
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10C 27 16
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB2679-600
4.581 ДЕН
Заштеда 10%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB2676-600
4.581 ДЕН
Заштеда 10%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA1332-176
2.421 ДЕН
Заштеда 10%
2.690 ДЕН
Помош