Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
NIKE AIR MAX EXCEE TD
Код на производ:
(CD6893-102)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE TD

Претходна цена
3.990,00 ДЕН
Моментална Цена
3.990,00 ДЕН
Цена со попуст
3.192,00 ДЕН
Заштеда: 798,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2C *
  • 3C *
  • 4C *
  • 5C *
  • 6C *
  • 7C *
  • 8C *
  • 9C *
  • 10C *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ5453-400
1.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики AT1803-005
1.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ5453-103
1.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""