Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
Код на производ:
(564969C)
CONVERSE

CHUCK 70

Претходна цена
6.790,00 ДЕН
Моментална Цена
6.790,00 ДЕН
Цена со попуст
4.753,00 ДЕН
Заштеда: 2.037,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 37
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42.5
 • 11 43
 • 11.5 43
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 21,5
6 37 22,5
7 38 23,5
8 39 24,5
9 40,5 25,5
10 42 26,5
11 43 27.5
5.5 36 22
6.5 37,5 23
7.5 38,5 24
8.5 40 25
9.5 41 26
10.5 42.5 27
11.5 43 28
4 4
3 3
13 13
12 12
4.5 4.5
4.5 4.5
3.5 3.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 21,5
6 37 22,5
7 38 23,5
8 39 24,5
9 40,5 25,5
10 42 26,5
11 43 27.5
5.5 36 22
6.5 37,5 23
7.5 38,5 24
8.5 40 25
9.5 41 26
10.5 42.5 27
11.5 43 28
4 4
3 3
13 13
12 12
4.5 4.5
4.5 4.5
3.5 3.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 564970C
4.753,00 ДЕН
Заштеда 30%
6.790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""