Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LEO
LEO
LEO
LEO
LEO
LEO
LEO
LEO
LEO
LEO
Код на производ:
(ELF201M106-01)
ELLESSE

LEO

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.814 ДЕН
Заштеда: 976 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
37 37
36 36
35 35
47 47
39 39
38 38
48 48
34 34
33 33

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
37 37
36 36
35 35
47 47
39 39
38 38
48 48
34 34
33 33

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF201M102-03
1.944 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 613609
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""