Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA
Код на производ:
(166982C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR ULTRA

Претходна цена
4.390,00 ДЕН
Моментална Цена
4.390,00 ДЕН
Цена со попуст
3.293,00 ДЕН
Заштеда: 1.097,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14
 • 15 15
 • 6 39
 • 6.5 39.5
 • 7 40
 • 7.5 41
 • 8 41.5
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 46
 • 12 46.5
 • 12.5 12.5
 • 13 48
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 44 28.5
10.5 44.5 29
11 45 29.5
11.5 46 30
12 46.5 30.5
6 39 24.5
6.5 39.5 25
7 40 25.5
7.5 41 26
8 41.5 26.5
8.5 42 27
9 42.5 27.5
9.5 43 28
13 48 31
15 15
14.5 14
14 14
13.5 13.5
12.5 12.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 44 28.5
10.5 44.5 29
11 45 29.5
11.5 46 30
12 46.5 30.5
6 39 24.5
6.5 39.5 25
7 40 25.5
7.5 41 26
8 41.5 26.5
8.5 42 27
9 42.5 27.5
9.5 43 28
13 48 31
15 15
14.5 14
14 14
13.5 13.5
12.5 12.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 159630C
3.443,00 ДЕН
Заштеда 25%
4.590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 155064C
2.318,00 ДЕН
Заштеда 25%
3.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 132173C
3.443,00 ДЕН
Заштеда 25%
4.590,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""