Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
WAVE INSPIRE 16
Код на производ:
(J1GC204429)
MIZUNO

WAVE INSPIRE 16

Претходна цена
9.290 ДЕН
Моментална Цена
9.290 ДЕН
Цена со попуст
6.968 ДЕН
Заштеда: 2.322 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 *
 • 15 *
 • 5.5 *
 • 6 *
 • 6.5 *
 • 7 *
 • 7.5 *
 • 8 *
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 *
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 *
 • 12.5 *
 • 13 *
 • 13.5 *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд MIZUNO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд MIZUNO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC191927
5.318 ДЕН
Заштеда 25%
7.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC190328
6.968 ДЕН
Заштеда 25%
9.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC200936
6.518 ДЕН
Заштеда 25%
8.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""