Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
Код на производ:
(366992C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR

ДОБИЈ 20% ПОПУСТ ВО КОШНИЧКА

Купи било кои два производи од нашата детска понуда и добиј дополнителни 20% попуст во кошничка.

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.395 ДЕН
Заштеда: 1.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32
 • 1.5 33
 • 2 33.5
 • 2.5 34
 • 3 35
 • 3.5 35.5
 • 4 36
 • 4.5 37
 • 5 37.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38.5
 • 7 7
 • 10 26
 • 10.5 27
 • 11 28
 • 11.5 28.5
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 31
 • 13.5 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32
1.5 33
10 26
10.5 27
11 28
11.5 28.5
12 29
12.5 30
13 31
13.5 31.5
2 33.5
2.5 34
3 35
3.5 35.5
4 36
4.5 37
5 37.5
6 38.5
5.5 5.5
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32
1.5 33
10 26
10.5 27
11 28
11.5 28.5
12 29
12.5 30
13 31
13.5 31.5
2 33.5
2.5 34
3 35
3.5 35.5
4 36
4.5 37
5 37.5
6 38.5
5.5 5.5
7 7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 663600C
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 663593C
1.749 ДЕН
Заштеда 35%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 661886C
1.810 ДЕН
Заштеда 45%
3.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""