Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
Код на производ:
(667089C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.243 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32
 • 1.5 33
 • 2 33,5
 • 2.5 34
 • 3 35
 • 3.5 35.5
 • 4 36
 • 4.5 37
 • 5 37,5
 • 5.5 *
 • 6 38.5
 • 7 40
 • 10 26
 • 10.5 27
 • 11 11
 • 11.5 28,5
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 31
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 26 16,5
10.5 27 17
11.5 28,5 17,5
12 29 18
12.5 30 18,5
13 31 19
1 32 19,5
1.5 33 20
2 33,5 20,5
2.5 34 21
3 35 22
3.5 35.5 22.5
4 36 23
4.5 37 23.5
5 37,5 24
6 38.5
7 40
13.5 13.5
11 11

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 26 16,5
10.5 27 17
11.5 28,5 17,5
12 29 18
12.5 30 18,5
13 31 19
1 32 19,5
1.5 33 20
2 33,5 20,5
2.5 34 21
3 35 22
3.5 35.5 22.5
4 36 23
4.5 37 23.5
5 37,5 24
6 38.5
7 40
13.5 13.5
11 11

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 667192C
2.243 ДЕН
Заштеда 25%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 667208C
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3J236C
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""