Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
RUN90S
Код на производ:
(EG8659)
ADIDAS

RUN90S

Претходна цена
5.588,00 ДЕН
Моментална Цена
5.588,00 ДЕН
Цена со попуст
3.912,00 ДЕН
Заштеда: 1.676,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 10K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13-K 13-K
 • 1 33
 • 2 34
 • 2- 2-
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
1 33 20
2 34 20.7
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
13-K 13-K
10K 10K
2- 2-
12-K 12-K
11K 11K
12K 12K
11-K 11-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
1 33 20
2 34 20.7
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
13-K 13-K
10K 10K
2- 2-
12-K 12-K
11K 11K
12K 12K
11-K 11-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8008
3.190,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.988,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG3718
2.991,00 ДЕН
Заштеда 25%
3.988,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG4329
3.190,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.988,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""