Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
TARGET JNR IC
Код на производ:
(UMF201B109-02)
UMBRO

TARGET JNR IC

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
876 ДЕН
Заштеда: 1.314 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 22
35 35 22
36 36 23
39 39
38 38
37 37
29 29
28 28
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 22
35 35 22
36 36 23
39 39
38 38
37 37
29 29
28 28
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201B109-42
876 ДЕН
Заштеда 60%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201B101-02
876 ДЕН
Заштеда 60%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201B105-02
876 ДЕН
Заштеда 60%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""